Torebki, Aktówki, Teczki, Torby


*  Mówimy, że torebka to najważniejszy atrybut kobiety. Jest to prawda, bo chyba żadna z nas nie umie się bez niej obyć. A mamy ich w szafach wiele. Od wizytowych po te ogromne, które są w stanie pomieścić wszystkie podręczne i potrzebne nam przedmioty, nie wspominając już o szybkich zakupach w drodze do domu. :) W najnowszej kolekcji jesień zima 2014/15 pojawią się bardzo atrakcyjne modele toreb, połaczenie wygody z ciekawym bogatym design'em. Atrakcyjne są wzory typu shopper. Modne są zameczki i łańcuszki. Z taką torbą będziesz błyszczeć!

Torebka to bardzo ważny element stroju kobiety. W naszej ofercie są skórzane torebki klasyczne a także najmodniejsze torby w różnych kolorach skóry. Cechuje je trwałość, funkcjonalność i oryginalność. Klientki, które chcą poczuć się wyjątkowo, mogą zamówić w naszym salonie torebkę według własnego pomysłu na podstawie bogatej palety skór. Można połączyć skórę matową z lakierowaną, ze skórą tłoczoną i z nadrukiem... a także dopasować torebkę do kurtki skórzanej lub futra wykorzystując w jej projekcie ciekawe detale futrzane. Jako jedyni w Polsce posiadamy oryginalną kolekcję włoskiej firmy Pelletteria Veneta.

Roccobarocco Bags & Shoes

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści i zdjęć bez pisemnej zgody zabronione.projekt graficzny i wykonanie GeaD.pl