Roccobarocco Bags & Shoes


  Marka ROCCOBAROCCO po latach sukcesów haute couture oraz pret-a-porter pokazuje nam kobiecość i klasę w najlepszym wydaniu. Założona została w roku 1962 przez Rocco Muscariello, który jest dziś jednym z najbardziej uznanych światowych projektantów i znany jest ze swoich efektownych kreacji modowych :) Co roku kolekcje firmy prezentowane są podczas tygodnia mody w Mediolanie :D Kolekcja ROCCOBAROCCO Fall/Winter 2015/16 to nietuzinkowe propozycje dla kobiet, które kochają ekstrawagancję i najnowsze trendy w modzie.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować aktualną kolekcję w naszym salonie :D :D

 


 


 

 

 

 

 

Rewelacyjna i wyjątkowo modna ramoneska Freaky Nation, hit w najnowszym sezonie wiosna 2015.

www.freaky-nation.com

Prezentowana przez olśniewającą, seksowną niemiecką aktorkę Sophia Thomalla, stylowa kurtka, ramoneska firmy Freaky Nation. Stroje wybierane przez Sofię zawsze przyciągają uwagę! Znana aktorka udowadnia jak nieśmiertelny jest fason ramoneski!

W nowoczesnym wydaniu prezentuje się kapitalnie. Idealnie układa się na sylwetce, dodaje seksapilu, wyjątkowo miękka skóra, z zagniatanym wykończeniem.

MUST HAVE tego sezonu!!!!


Roccobarocco Bags & Shoes

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści i zdjęć bez pisemnej zgody zabronione.projekt graficzny i wykonanie GeaD.pl