Futra, Kożuchy, Kurtki Materiałowe


* W najnowszej kolekcji znajdziemy wzory kożuchów w bardzo atrakcyjnym wydaniu, nowocześnie wykończone, z intrygującymi połączeniami skóry z tkaniną i futrem. Są to propozycje dla modnych kobiet, idealne na codzienne wyjścia, jak i na oficjalne spotkania.

 
*
FUTRO
to część garderoby,która powinna znaleźć sie w szafie każdej kobiety. FUTRA I FUTRZANE DODATKI to  nagorętsze trendy każdego jesienno-zimowego sezonu . Kojarzą się z luksusem i ponadczasową elegancją.

W naszej kolekcji znajdziecie futra stylowe, klasyczne, które wyglądają jak dzieła stuki i przeznaczone są dla wyjątkowo wymagających kobiet, jak też futra w bardzo modnych, nowoczesnych fasonach. Dostępne są także futerka w wydaniu casual. Jest w nich klasyka i dużo magii w stylu glamour.

 *KOŻUCHY z naszych kolekcji doskonale sprawdzają się w codziennych, wygodnych stylizacjach. Pasują na każdą okazję. Są lekkie i miękkie. Modne są zarówna długie jak i krótkie kożuchy, a także doskonale dopasowane krótkie kożuszki pilotki.

 

 

*KURTKI MATERIAŁOWE w dobrym gatunku są coraz częściej kupowane przez naszych klientów. Są na topie. Stąd też ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe kolekcje znanych firm.

W jesienno-zimowej kolekcji jako dodatek przy kurtkach materiałowych pojawiły się elementy ze skóry i z naturalnego futra.  Te dodatki uszlachetniają garderobę nadając ubraniom niepowtarzalnego charakteru.

 


Roccobarocco Bags & Shoes

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści i zdjęć bez pisemnej zgody zabronione.projekt graficzny i wykonanie GeaD.pl